ŠKOLENÍ ZDARMA
Keratinová kúra
Přijďte poznat něco nového.
Něco ke keratinové kúře

Při aplikaci keratinové kúry se vlivem tepla vlas otevře a keratin se dostane hluboko do struktury vlasu a vlas tak perfektně vyživí, regeneruje zevnitř a narovná. Vlasy jsou pak na pohled zdravější, hladké a lesklé. Pomáhá také zachovat odpovídající vlhkost vlasů a kůži hlavy.

Procedura je určena pro všechny typy vlasů – především pro vlasy barvené, zesvětlené a zničené chemickým a mechanickým působením – čím více jsou vlasy zničené, tím více je vidět efekt procedury.

Produkty z balíčku Keratin style obsahují přírodní keratin z Brazílie,

Produkty Keratin Style neobsahují formaldehyd.

Na co se můžete těšit?
Naše technoložka, která jako první v ČR vyzkoušela produkty Prosalon a je tedy opravdovým odborníkem, Vám názorně předvede aplikaci keratinové kúry. Kromě veškerých informací, které Vám ke kúře předá, uvidíte tedy i reálný výsledek a uvidíte co tato kúra dokáže.

Řeč přijde i na další naše produkty, jako horká terapie nebo proteinová kúra. Ptát se můžete i na kterékoliv jiné produkty jak od Prosalonu, tak od našich dalších značek, které na vvitrina.cz prodáváme. Například Ga.Ma, u které najdete všechno možné vybavení od strojků až po speciální kartáče.

Paní technoložka tam bude celou dobu jen pro Vás a bude se těšit na veškeré Vaše dotazy.
26. 8. 2019 | Pondělí
10:00 – 14:00
Chotíkov 385, Chotíkov u Plzně
Globus
- Kadeřnictví №1
Chcete nabídnout Vašim klientům něco víc, něco extra, ale Váš dodavatel to neposkytuje?

Značka Prosalon přináší na český trh inovace. Zkuste naš Keratin Style a rozšiřte tak Vaše portfolio produktů a služeb, které nabízíte Vašim zákazníkům. A oni se k Vám budou rádi vracet.
Nemusíte si svazovat ruce pouze jedním dodavatelem!
A kdo vlastně jsme?
Jsme tým, který se snaží udělat profesionální kosmetiku Prosalon Professional dostupnější – chceme šetřit peníze kadeřníkům a kvalitu vlasů zákazníků, což můžeme díky našemu efektivnímu managementu, který nám dovolí stáhnout ceny na bezkonkurenční úroveň.
Kolik času zbývá do školení?
Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy
Co pro Vás máme připraveno?
Znalosti
Představíme Vám výhody spolupráce s naším internetovým obchodem VVitrina.cz a naučíme Vás něco nového z kadeřnického světa.
Slevy
Získáte akční slevy ve výši až 60% na vybraný sortiment.
Občerstvení
Budeme mít pro Vás připraveno příjemné posezení s občerstvením a welcome drinkem.
Značky, o kterých si budeme nejen povídat
Pokud by Vás zajímalo, jaké produkty lze nakoupit na VVitrina.cz, klikněte na logo.
Made on
Tilda